производ

категории

во врска со

компанијата

Хангжу AiDu тргување копродукции, ООД. е законски регистрирана како трговско друштво, кој се наоѓа во градот Хангжу, Кина. Во непосредна близина на пристаништето во Шангај. Ние, главно, се фокусира на извоз на различни видови на чорапи / трикотаж вклучувајќи mens чорапи, женски чорапи, бебе чорапи, спортски чорапи, бедрото високи чорапи, чорапи зафат, дијабетична чорапи ... Со повеќе од 10 години развој и напори во оваа област. ние сега имаат воспоставено комплетна структура на материјал снабдување, производство и продажба.

 

Нашата фабрика е сопственик на 300 компјутеризирани машини за плетење чорапи, 110 filature машини, и 260 шевове машини, околу 500 стручни работници ...

Прочитај повеќе
Види се

зошто

изберете нас
Види се